واشر سرسیلندر, ورق نسوز دونیت

ورق نسوز دونیت (Asbestos Tanged Gasket)

ورق نسوز دونیت(Asbestos Tanged Gasket) یکی از جدیدترین فناوری در محصولات دنیای نسوز است و از خانواده ورق نسوز است که به صورت بسیار گسترده در کارخانجات تمام اتوماتیک و کارگاه ها در حال استفاده است .

این ورق دارای ساختاری همچون ورق گرافیت تنجید است که دو ورق آزبست نسوز که در میانه آن یک ورق فلز پانچ دار قرار میگیرد که به یکدیگر پرس و فشرده می شوند . البته جنس فلز قرار داده شده در ورق نسوز دونیت می تواند 304 و یا 316 باشد .

ورق دونیت تحمل فشار بسیار مناسبی از خود نشان می دهد . وجود فلز در این محصول موجب تحمل حرارت و فشار بیشتر و بهتری شده و در دماهای بالاتر هم به راحتی استحکام خود را حفظ کند . به همین دلیل یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده و تولید انواع واشر سرسیلندر و واشر بغل اگزوز و انواع واشرهایی که در دمای بالا استفاده می شود به حساب می آید .

باید در نظر داشت در حین استفاده از این محصول به خاطر سرطان زا بودن ورق ازبست حتما بهداشت فردی را رعایت کرد تا سلامت باشید.

ورق دونیت در ضخامت های  1 و  1.2  و  1.5  و  2  و  3  میلیمتر و ابعاد 150 در  50  سانتیمتر قابل عرضه می باشد  . میزان تحمل دمای این محصول هم تا 900 درجه سانتیگراد و به صورت غیرمستقیم تا  1100 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *